Naše krása

Řekla jsem si, že až dodělám školu, tak si otevřu své vlastní studio. Jsem mít kosmetické studio, protože jsem se vždycky zajímala o krásu a kosmetiku, a proto ihned po deváté třídě jsem se rozhodla, že půjdu studovat kosmetický obor. A měla jsem velké štěstí, protože kosmetický obor byl hned vedlejším městě. Takže jsem to měla do školy opravdu kousek a nemusela jsem nikam zbytečně daleko dojíždět nebo být na intru. Navíc jsem si řekla, že je taky prima že máme doma volný prostor, kde bych mohla mít svůj kosmetický salon. A byla jsem ráda, když mi maminka tohle dovolila, že tam salon můžu mít, když udělám dobře školu.

Krása má mnoho aspektů.

A můžu říct, že ve škole na kosmetickém oboru mi to opravdu skvělé šlo. Taky mě moc bavila praxe. Měli jsme tam spoustu krásných kosmetických vymoženosti a strojů, že až oči přecházely. Taky se mi líbilo, že k nám chodili klientky, které se zajímaly o krásu. Byly to takové ty ženy, kterým říká hodně krása a kosmetická ošetření.

Krásu vnímá každý jinak.

Chtěly, aby jejich krása byla podtržena něčím kvalitním. Takže my kosmetičky ve škole jsme našim klientkám dopřávaly opravdu tu nejlepší kosmetickou péči. Chtěli jsme, aby se naše klientky cítili co nejvíce pohodlné a krásně a hlavně jedinečně. A byla jsem potěšená, že vždycky když ode mě odcházela klientka, tak byla velmi spokojená. Myslím si, že spokojenost zákazníků je pro každého majitele studia anebo školy opravdu ta největší odměna. A když jsem potom dodělala školu, tak jsem se potom chystala na dělání vlastního kosmetického studia. A musím říct, že do roka a do dne jsem měla všechno hotové. A protože mě zajímá krása, tak jsem si udělala taky kurz vizážistky. To už je opravdu všechno, co jsem si v životě přát. Takhle pracuji na jednom místě a mám dvě povolání. Mnohdy práci taky spojím, že klientce udělám kosmetické ošetření a potom ji krásně nalíčím.