Znalost na počítači

Vždycky jsem si říkala, kolik se toho člověk musí naučit, aby dokonale ovládal počítač, a to taky informační technologie. Já sama jsem si řekla, že se zkusím podívat na svého bratrance, který má dvě vysoké školy, které se zabývají počítačem. A když jsem si s bratrancem dohodla schůzku, tak to bylo v jedné počítačové kavárně. Jak jinak, že ano. Ale mě to vůbec nevadilo, alespoň jsem se dozvěděla, co to všechno znamená, když se řekne informační technologie anebo v práce na počítači. Já se tam v tom bohužel moc nevyznám, takže jsem byla hodně ráda, když mi tohle bratranec všechno vysvětlil.

Umíte skvěle na počítači?

Někdo to potřebuje. A byla jsem upřímně v šoku. Měl toho opravdu hodně k vysvětlení. Vůbec jsem netušila, že existují takové složité kurzy, které se zabývají počítačem a které kurzy vás naučí opravdu všechno, co potřebujete. Jednoduše za mě super. Já jsem si řekla, že bych taky potřebovala už nějaké znalosti o počítači. Sice mám nějaké základní zkušenosti, ale věřte mi, je to opravdu málo. Chtěla jsem taky umět něco více, protože je to v dnešní době opravdu důležité.

 
S počítačem se to musí umět.
 

Taky si myslím, že pokud člověk umí více na počítači a ovládá trošku víc a informační technologie, tak má taky větší šanci uspět při nějaké práci. Jako například moje sestřenice. Moje sestřenice dostala své vysněné místo jenom kvůli tomu, že byla nejrychlejší v informačních technologiích, že udělala perfektně Excel a taky tabulky na počítači. Znáte vůbec, jak se dělají tabulky v excelu a celkově počítači? Pokud ne, tak je právě pro vás vhodný nějaký kurz, kde se naučíte všechno potřebné, co potřebujete v dnešní době vědět, než si půjdete hledat práci, kde budete pracovat na počítači. Věřte mi, že úplné základy s počítačem vám určitě stačit nebudou. A vy byste si někdy troufnuli někdy na kurz, který by vám pomohl k práci?