Inspirace pro nový domov

Pokud přemýšlíte a plánujete svůj nový domov, tak pravděpodobně zjišťujete, že postavit si nový dům, případně starší rekonstruovat, tak to vyjde i na několik miliónů.

Možná stojí zato pouvažovat i o pořízení mobilního domu, tzv. mobilheimu. Ať už použitého nebo úplně nového. A navíc ceny jsou opravdu velmi příznivé. Na kompletní nabídku jak použitých, tak nových domů vyrobených v České republice, se můžete podívat na Top-mobilnídomy.

Mobilní dům Platinum

Pořízení už použitého mobilheimu, který je vždy ve velmi dobrém stavu, tak se ceny pohybují přibližně od 500 000,- Kč do 1000 000,- Kč. A kompletní nový mobilní dům si dokážete pořídit přibližně za 1500 000,- Kč. V naší nabídce jsou všechny mobilní domy určené k trvalému bydlení a jsou nízkoenergetické.

zakázkový mobilní dům

V současné době tato varianta bydlení má skutečně mnoho výhod. Jsou pohodlné, perfektně zateplené a plně zařízené pro vaše pohodlí. Nejenom že tímto způsobem můžete získat bydlení velmi rychle, bez manuální práce, ale co je důležité, budete žít ve vlastním domě a tam, kde vám to bude vyhovovat. Vybrat si místo bude jen na vás a vašich možnostech.

Musíte samozřejmě počítat s tím, že o umístění vašeho mobilního domu rozhoduje stavební úřad podle §90 stavebního zákona. Věřte, že pokud v žádosti splníte několik podmínek, které budou v souladu nejenom podle charakteru území a jeho územního plánování, místní infrastruktury, tak věřte, že nic nebude v krátkém čase bránit tomu, abyste získali územní souhlas a následně si svůj mobilní dům na vyhlédnutém pozemku postavili. V roce 2020 je pro stavby mobilních domů legislativa velmi příznivá. Navíc tato stavba nepodléhá kolaudaci.

Úroveň ve vybavení mobilních domů může být různé. Nadstandard podle přání zákazníka se dá vždy připlatit. Na našich webových stránkách máte u každého mobilního domu podrobný popis vybavení a osobní prohlídka je samozřejmostí. Mobilní dům si můžete pořídit i na zakázku,podle svých představ.