5 youtuberů, kteří inspirovali ostatní

1. PETRALOVELYHAIR

Petra Vančurová alias Petralovelyhair je jednou z prvních českých beauty bloggerek. V jejích videích najdete tutoriály, takové návody na líčení, recenze na kosmetiku, vlogy a spoustu dalšího. Získala 4x ocenění Bloggerka roku, má vlastní řadu štětců, vlastní paletku očních stínů, upomínkové předměty, trika apod. Její fanouškovská základna má jen na YouTube 253 000 lidí.
sociální média

2. ATI SHOW

Martin Malý alias Ati má dnes na YouTube přes 500 000 fanoušků a inspiroval hlavně mladé kluky k točení videí. Svůj kanál rozjel v roce 2010, tenkrát pod názvem C4N4L, který ale zrušil a poté založil kanál s názvem Ati vlog, který má dodnes, jen s jiným názvem, a to Ati show. Jeho videa jsou hlavně vtipná, názorová, točí i recenze, vlogy a novinky ze světa.

3. A CUP OF STYLE

Lucka a Nicole Ehrenbergerovy figurují ve svém společném projektu A cup of style už od roku 2009 a na YouTube mají 212 000 fanoušků. Holky jsou sestry a natáčejí hlavně cestovní vlogy, rady a tipy, módu, na které začínali. V jejich merchu můžete zakoupit diáře a jiné věci v oblasti papírnictví, upomínkové předměty nebo kuchařku.
logo YouTube

4. NEJ FAKE

Nej Fake je český youtuber, který dlouho dobu zahaloval svou tvář a zahaluje jí stále, dokonce ani jméno nechce nikomu říct. Tvrdí, že hlavní je myšlenka, a ne tvář nebo jméno, což je pravda. Inspiroval spoustu lidí, hlavně mladých diváků, a tak si vybudoval fanouškovskou základnu o 624 000 odběratelích. Videa natáčí na téma zajímavostí, psychologie, názorů a svých poznatků a rad do života.

5. STEJK

Jakub Steklý natáčí na YouTube pod jménem Stejk od roku 2010 a za tu dobu má 842 000 odběratelů. Natáčí také převážně pro mladší publikum, nejčastěji vlogy, fakta o filmech a osobnostech, skeče, vaření s jeho mamkou a mnoho dalšího. V jeho merchu můžete najít spíše trika, upomínkové předměty a další věci.