Tvorba www Zlín

Vytvořit dnes web dokáže snad každý, ale vytvořit kvalitní webovou prezentaci, kterou se společnost může pyšnit? To už taková hračka není. Taková webová prezentace musí být líbivá a musí zanechat první dojem. První dojem z www stránek je totiž to nejdůležitější. Je zatím mnoho práce, ať už z řad programátorů či webdesignerů, protože takový reprezentativní webová stránka musí být taky responzivní pro mnoho dnešních zařízení, jako jsou tablety, notebooky, nebo smartphony. Každé zařízení má totiž jiné rozlišení, a právě například smartphone je dle statistik daleko více používanější než jeho kolegové.

tvoření stráněk

Weby od tvorba www Zlín se realizují tak, aby byly plně responzivní (plnohodnotné zobrazení pro mobilní zařízení) a jsou tvořeny na základě dlouholetých zkušeností a know-how. Součástí jejich řešení je navíc technická podpora a webhosting. V rámci technické podpory se pravidelně optimalizuje web pro vyhledávače, aktualizuje se bezpečnostní moduly a eliminujeme případné útoky ze strany hackerů na web. Webhosting, na kterém weby běží patří zase ke špičce na trhu, což značí perfektní rychlost a odezva webu a jeho zabezpečení.

tvorba weo

Podle průzkumů jsou pro webové stránky první 3 sekundy, kdy návštěvník www stránky navštíví. Jakmile zákazník zůstane na webu déle, je to sice první, ale v této fázi nesmírně důležitý, krok pro úspěšnou akvizici. Naše společnost se proto zaměřuje na takové aspekty, aby se takové cíle, co se získání zákazníka na svou strnu týče, naplnili a dělá pro to maximum. Takové www stránky by měli rozhodně splňovat řadu věcí, zákazník se na webu musí cítit bezpečně a cítit ve www důvěru. Nasazení SSL certifikátu zajistíme zabezpečení komunikace www stránek, aktivací potřebných pluginů zase zajistíme, aby nám web nikdo neprolomil. Dále je na řadě nastavení SEO optimalizace, aby nás naši potencionální zákazníci našli i za pomoci organického vyhledávání. No a v poslední řadě nasadíme měřící kód Google Analytics, abychom si nově vytvořené www mohli pěkně analyzovat a přizpůsobovat případné přetvoření stránek na základě výsledků chování lidí na našem nově vytvořeném webu.