Co byste na to řekli?

Pokud byste byli podnikateli, ocitli se momentálně ve finančních těžkostech a potřebovali si od někoho půjčit peníze, co byste řekli na následující nabídku?

mince

  1. Stačí dát do zástavy (s možností i nadále využívat stejně jako doposud) jakoukoliv vaši nemovitost či nemovitost někoho jiného, kdo vám ji pro ten účel poskytne, a můžete počítat s půjčkou ve výši padesáti až sedmdesáti procent její odhadní ceny. Přičemž nehraje roli, jde-li v tom kterém případě o družstevní byt, domek, chalupu, restauraci, hotel nebo cokoliv jiného.
  2. Nikdo se vám nebude vrtat v soukromých záležitostech, dělat drahoty nad výší (nebo spíše níží) vašich příjmů či záznamem v registru dlužníků.
  3. K požádání https://technet.microsoft.com/cs-cz/library/cc721884(v%3Dws.11).aspx o takovou půjčku stačí vyplnění jednoduchého online formuláře a zaslání několika snímků dotyčné nemovitosti.
  4. Nemusíte platit vůbec nic předem.
  5. Schválení se stihne do čtyřiadvaceti hodin a peníze přijdou po podpisu smlouvy obratem.
  6. Není žádný problém, pokud potřebujete pro splacení oné půjčky třeba i celých třicet let.
  7. Ovšem také ji můžete splatit i předčasně, bez jakýchkoliv sankcí.
  8. Můžete ji použít na cokoliv, klidně i na vyplacení exekucí, splacení dluhů, konsolidaci půjček atd.

Že se vám to zde popsané zamlouvá? Že by vám něco takového také přišlo vhod? Pak vězte, že je to možné. Taková nebankovní hypotéka bez registru se totiž nabízí všem podnikatelům bez rozdílu. Samozřejmě vyhoví-li alespoň minimálním kritériím, jež jsou v tomto případě daleko benevolentnější než dejme tomu požadavky bankovních domů.

trh

Vyhovět všemu tu je vcelku hračka a peníze jsou pro každého, kdo vyhoví, jisté, takže není jediný důvod, proč se této nabídce vyhýbat. Zejména ve chvíli, kdy nad člověkem ohrnují banky nos a jen těžko se hledá někdo jiný, kdo by byl ochoten půjčit.
Tady je to totiž vysloveně sázka na jistotu. Volbou tohoto finančního produktu se nikdy nic nezkazí. Tomu věřte.