Vybavení v kamionu


Pohodlná cesta

Řidiči kamionu jezdí mnohdy daleké cesty a řízením tráví spousty hodin, takže musí být dbáno na jejich pohodlí. O něj se snaží i výrobci těchto vozidel, čehož si u dnešních modelů můžeme všímat. Rozhodně je na místě, aby dopravce při nákupu potřebné věci případně doplatil jako příplatkovou výbavu.

řidič kamionu

Kromě technických věcí jako posilovač řízení, přesný chod řízení a kultivovaný chod motoru potřebujeme pro pohodlí právě výbavu kabiny. Dost důležitá je sedačka, abychom z dlouhého sezení neměli zdravotní potíže, takže je výhodné, aby byla masážní. Dále potřebujeme v kabině rozumnou http://www.rychlyauta.cz/auta/top-10-sportovnich-aut-za-rozumnou-cenu teplotu, takže by neměla chybět klimatizace. Abychom nezabloudili, tak máme displej s navigací a některé se dají dokonce používat ke sledování filmů. Abychom nemuseli hledat, kde budeme jist a utrácet dost peněz, tak si jídlo můžeme vozit v lednici a ohřívat ho pomocí plynu. S plynovou bombou tedy můžeme mít do žaludků vždy něco teplého.

Voda

Kromě jídla musíme dodržovat také pitný režim, přičemž v kabině nalezneme držáky pro pití. Rozhodně se však hodí, když si s sebou vozíme pitnou vodu. Vyhneme se tak situaci, kdy nám dojde obyčejné pití a my budeme muset hledat o obchod v časovém stresu. Voda však může být důležitá také pro zmíněné vaření a jakmile máma uvařeno, tak si s ní před jídlem umyjeme ruce. Nemůžeme však jako doma otočit kohoutkem a mít jí kolik chceme.

pitná voda

Na cestách to však můžeme vyřešit přes kanystr na vodu 30l, což by nám mělo bohatě stačit. Samotný kanystr je vyroben z plastu, takže váží pouze půl kila a je zdravotně nezávadný. Zároveň je dost pevný, takže se nemusíte bát, že po nějakém malém ťuknutí by prasknul. Kromě běžného víka nahoře je vybaven u dna ventilem, takže si pohodlně vždy opustíme, kolik chceme a nemusíme se s plným kanystrem tahat. Na e-shopu naleznete rozměry podle kterých se můžete rozhodnout, kam produkt umístíte.