Jak koncipovat potisk na košili

Když si zadáte do vyhledávačů výraz „trička s potiskem“, vyhodnotí vám stovky odkazů, kde můžete zakoupit jak trička k potisku určená, tak již potištěná nějakými, zpravidla rádoby vtipnými texty. Ať už si vymyslíte motiv potisku sami, nebo to necháte na někom jiném, půjde o textilii vhodnou zejména pro všední dny ke sportu, pro volný čas nebo pro nějakou formu recese. Zcela odlišný modus vás ale čeká u košile s potiskem. Košile totiž nebývají běžným typickým teenagerovským oděvem, s nímž se kluci prohání ulicí na skejtu, anebo dívčím outfitem v nákupním centru se sluchátky na uších. Košile vnímáme jako něco seriózního a úctyhodného, co vyžaduje přinejmenším jistý odstup.

dívka v košili

I přesto lze košile nechat potisknout nebo vyzdobit výšivkou a nabídnout je přátelům, známým, rodině či firemním zákazníkům. Může se jednat o košile s dlouhým rukávem, jednobarevné, v bavlněném provedení, anebo o polokošile, s případného syntetického vlákna. Jak ale pojmout samotný potisk, aby to mělo úroveň, styl a šmrnc?

chlapec v košili

Pozor na nápisy – „Jsem King, přemožitel a sexuální dobrodruh“ a podobné texty – to si nechte spíše na tričko do hospody, kde se tomu někdo možná zasměje, ale na košili s potiskem https://www.promodarky.cz/kategorie/reklamni-textil/kosile/ jděte raději jinak. Když nápis, tak raději ve skromném stylu, například v podobě přezdívky nebo jména na levé straně hrudi drobnějším fontem. A na záda pak vkusný obrázek, například malbu květin ve váze, ptačího páru, motýlích křídel či přírodního horského panoramatu. Zajímavé přírodní a hlavně poklidné téma dokáže oslovit i ty nejzarytější bručouny.

Méně je spíše více – mít košili rozloženou na stole svádí zaplácnout jí potiskem z obou stran. Buďte raději skromnější,, aby to nebyl kýč, ale něco skutečně jedinečného a ozdobného, co upoutá pozornost, ale nepohorší a neotráví. Někdy je vhodnější jen malý obrázek na hrudi pod vaší přezdívkou, než obří reklamní nápis s číslicí pod ním, což evokuje spíše fotbalový dres, nežli decentní oblečení.