Váš bazén si zaslouží tu nejmodernější péči


Pokud si chcete užívat vodních radovánek ve svém domácím bazénu, tak je nutné se o něj důkladně postarat. Je důležité se starat o celé bazénové zařízení, ale samozřejmě bazénová voda je tím nejdůležitějším. Bazénová voda musí být stále udržována ve vysoké kvalitě. Musí být čistá a průzračná zbavená všech mikrobů, nečistot a řas, aby byla vhodná ke koupání.

Každý jistě ví, že základem péče o bazénovou vodu je chlor. Ale je důležité dodávat i další přípravky. A proto pokud si chcete péči o bazénovou vodu usnadnit, tak vyzkoušejte multi tablety 5v1, které Vám nabízíme v našem obchodě. Jde o přípravek, který se komplexně postará o Vaši bazénovou vodu a ušetří Vám spoustu času, který byste strávili sháněním dalších přípravků a jejich dávkováním a také spoustu peněz za několik dalších přípravků.

Jak jste již jistě pochopili, multi tablety dodají vodě nejen dostatek aktivního chloru, ale také se postarají o další ošetření vody. Takže ještě navíc stabilizují hodnoty PH vody, co ž je velmi důležitý faktor pro fungování chlorových přípravků, dále stabilizují tvrdost vody a udržují vápenaté ionty v rozpustné formě a zabraňují jejich usazování na stěnách bazénu, projasňují vodu a v neposlední řadě také pomáhají vysrážení nerozpustných nečistot, které pak snáze odstraní Vaše filtrace.

Jak tedy vidíte, multi tablety jsou jedinečným a velmi moderním přípravkem pro úpravu bazénové vody a v naší nabídce je najdete v provedení mini pro malé bazény a také v provedení maxi pro velká bazénová zařízení. Tablety jsou pomalu rozpustné a je vhodné je tudíž vložit do dávkovače nebo plováku, aby se účinné látky dostaly do celého bazénového zařízení. I toto bazénové příslušenství najdete u nás. Proto neváhejte a vstupte do naší nabídky, kde najdete všechno potřebné pro Váš bazén na jednom místě.