Hra, která zabaví skoro každého

Nebaví vás pořád sedět doma a na sporty moc nejste, stejně tak jako na kulturu. V tom případě vám možná přijde vhod lasergame, kde si užijete mnoho zábavy.

Hra, která zabaví skoro každého

Je možná trochu smutné, že většina lidí, hlavně mladšího a středního věku, dnes veškerý svůj volný čas tráví primárně před nějakou obrazovkou, a to ať už v podobě monitoru nebo televizního přijímače. To není úplně nejzdravější a minimálně se tento nešvar začne projevovat na bolesti zad a přibírání na váze. Tomu se ale můžete efektivně vyhnout. Stačí alespoň jednou za čas zajít někam ven a pořádně se vyřádit. Není potřeba jít hned běhat nebo vyjet na kole, jsou i jiné fyzicky náročné a zároveň zábavné aktivity, které se dají provádět.

DSC_0199

Jednou z nich je i lasergame . Jedná se o vysoce zábavnou hru, při které si užijí své jak mladší, tak i starší ročníky. Navíc to není pouze zábava, ale někdy i docela pořádná fuška, takže během hraní něco pozitivního uděláte i pro své tělo.

Pokud by se k něčemu měla tato hra připodobnit, nejspíše nejblíže má k paintballu. I zde po sobě střílí více lidí najednou. Nejčastěji to jsou dvě party, které navzájem soupeří ve hrách, která mají různá pravidla. Někdy stačí je „zlikvidovat“ protivníkův tým, jindy se kradou vlajky nebo podobně. Na rozdíl od paintballu je ale lasergame naprosto bezpečná a čistá. Nepoužívají se ke hraní zbraně s kuličkovou municí plnou barvy, ale pouze světelné paprsky. Ty samozřejmě nejsou škodlivé a fungují pouze k označení zásahu.

Aztec (12)

Je pravdou, že tento druh zábavy si můžete užít i v jiných větších městech České republiky, ale největší herna se nachází v hlavním městě. To však neznamená, že byste si mohli kdykoliv přijít zahrát. Respektive, můžete to zkoušet, ale pravděpodobnost, že by byla zrovna volná místa, je takřka nulová. Poptávka je velká, a tak je nejlepší možností vyřídit si rezervaci. Jde to jak po internetu, tak i telefonicky. Delší čekací doby jsou z pochopitelných důvodů na víkendové dny. Lidé mají prostě volno.