Dobrá volba pro den i noc

Látkové závěsy v bytě mají určitě své zastoupení jak pro svou funkci, tak dekorativní doplněk. Ale využití dokonalých rolet tam, kde potřebujete mít nejenom své soukromí, ale podle potřeby určité zatemnění, to stojí za úvahu.

Poznáme už, když letní slunce praží a my vyhledáváme v bytě nejenom stín, ale i chládek. Nebo do vašich oken svítí večer pouliční lampy nebo blikají reklamy. Nebo máte okna svého bytu v přízemí a nutně toužíte po soukromí. Prostě potřebujete svou pohodu ať je den nebo noc.

Přitom stačí tak málo zvolit si rolety DEN a NOC bez vrtání MK-rolety.cz podle vašich požadavků, které si můžete u nás vybrat.

5-klicovych-vyhod-rolet-den-a-noc

Možná jste o tomto typu rolet něco málo slyšeli. Pokud ne, představíme vám jejich několik výhod. Pak možná zjistíte, jaké jednoduché řešení mohou naše rolety DEN a NOC být.

Mají jednu velkou přednost – velmi snadné ovládání s dokonalým efektem, jak dokážou propouštět světlo. A přesně tam, kam a jak potřebujete.

Tyto rolety jsou vyrobeny z pruhů, které se střídají nebo jsou poskládané tak, aby propustnost světla byla dokonalá:

  • z polopropustné látky – ta je určena pro den
  • ze zatemňovací látky, která je určena pro dokonalé zatemnění – pro noc. Tyto látky si můžete vybrat v různých barevných odstínech tak, které Vám dobře sladí interiér vašeho domova. Jsou doslova elegantní.

Provedení DEN tak dokáže perfektně propouštět denní světlo do interiéru, a přitom z venku vám do interiéru není vůbec vidět – máte dokonalé soukromí.

latkova-roleta-den-a-noc

Provedení NOC vám naopak dokonale zastíní interiér tak, že vás nebude z venku rušit žádné denní světlo nebo noční lampy. Navíc mají tu výhodu, že v létě nepropouští teplý vzduch do interiéru a naopak v zimě fungují jako tepelná izolace.

Při montáži vás nemusí vás vůbec trápit instalace rolet na okna. Jde to i bez vrtání. je to tak snadné. A navíc dokážou dokonale zakrýt okna i ve výklenku. Pokud si pořizujete „chytrou domácnost“, tak tyto rolety svými vlastnostmi a stylem do „chytré domácnosti“ určitě patří.