Nejzvláštnější věci, které můžete najít na internetu


The Hydraulic Press Chanel
Na YouTube běžící kanál, kde se prostě mačká. Jeho tvůrci natáčí, jak si poradí hydraulický lis s  nejrůznějšími věcmi – mobilním telefonem, bowlingovou koulí, balíčkem karet nebo třeba toastovým chlebem. A pozor, to vše pod hlavičkou vědeckého výzkumu.
vytřeštěný muž
241543903
Pokud zadáte do Google vyhledávače výše uvedené číslo a otevřete si lištu s obrázky, najdete bohatou galerii lidí s hlavou v lednici či mrazáku. Včetně vtípků na toto téma.
The Slow Mo Guys
Opět jsme na YouYube a zase u oblíbených kanálů. Tentokrát dva mladíci, kteří jdou na to přesně věděcky a přes techniku. Jejich reportáže představují v nejvyšší kvalitě zpomalené záběry nejrůznějších akcí, například tenis hraný se želé nebo skákání po obřím balonu naplněném vodou.
Nanožka a Ponožek
A opět jsme na YouTube. Šílená pohádka hraná ponožkovými „maňásky“, proložená citáty z bible, která rozhodně není určena dětem. Vedou se spory o to, komu vlastně určena je, a také o čem je a odkud se vzala. Samotný děj vás může dlouho a úspěšně děsit ve snech.
žena v košili
Nyan Cat
Ve své době velmi populární kříženec kočky se sušenkou, kterému zůstává „za zádí“ duhová stopa, to vše za doprovodu uši trhajícího jednoduchého popěvku, nejspíš znáte. Věděli jste ale, že na YouTube se dočkal tento klip i své 24hodinové verze?
Stecha51
Pokud jste zastánci tvrzení, že krásu je nutné hledat v každodenních věcech, určitě si na Instagramu najděte profil tohoto uživatele. Každý den si „tam, kam i královna musí pěšky“ bere kromě toaletního papíru také mobilní telefon a výsledky svého snažení se pravidelně chlubí právě tady.
Bread Face
Zůstaňme ještě na Instagramu, konkrétně jednoho originálního „food blogu“. Uživatelka s tímhle nickem ale jídlo nevaří ani nejí, ale mačká ho svým obličejem. V největší oblibě má, jak jistě tušíte, právě chleba ve všech podobách.
Nákupy
Stejně rozmanitá je i nabídka (těžko říct, jak je to v tomto případě s poptávkou) toho, co můžete koupit v internetové aukci. Pro názornost dvě opravdu nejdivnější „komodity“
·        Mrtvé myši– portál Etsy má v nabídce různě zpracované mrtvolky skutečných myší. Je libo vycpaninku ve formě šperku nebo spony do vlasů? Pokud zatoužíte třeba po sošce představující myší mrtvolku v oblečku batmana, připravte si zhruba 1300,- Kč.
·        Větry v láhvi –klasickou ukázkou toho, že všechno, čeho se potřebujete zbavit, má svého kupce, zase najdete na Ebayi. Za pár stokorun si tu můžete koupit střevní plyny, pevně uzavřené v klasické zavařovačce. Zajímavé je, že za dámské zaplatíte o polovinu víc než za ty „vyprodukované“ muži.