Kontejnery na skladování


Je skvělé, že v dnešní době si můžete koupit opravdu cokoliv. Já sama jsem ráda, že dnešní doba tohle všechno umožňuje. Protože i já jsem kdysi chtěla různé věci, které vůbec ještě u nás v České republice nebyly k mání. Jednoduše to nešlo. Bylo to pouze jenom někde v zahraničí a já jsem si o tom akorát mohla nechat zdát a mohla jsem o tom snít. Někdy je to škoda, ale někdy se to vyplatí. Maminka řekla, že když toto zboží není u nás v České republice, že alespoň ušetřím peníze a nebudu žádné peníze utrácet. A na jednu stranu je to pravda, ale na druhou stranu mě to zase také mrzelo, že nemůžu mít to, co třeba měly moje kamarádky, které jezdily pravidelně do zahraničí. Nicméně ale doba je jiná.

A v čem vy skladujete zboží?

A protože s bratrem podnikáme, tak jsme také potřebovali kvalitní skladovací prostory, takové prostory, kam budeme dávat naše zboží a naše balíky, které odesíláme našim zákazníkům. Ze začátku jsme chtěli pouze jenom skladovací boxy, ale bratr řekl, že viděl na internetu různé kvalitní IBC kontejnery. Chvíli jsme nad tím přemýšleli a řekli jsme si, že když tyto IBC kontejnery schoellerallibert.com jsou chválené a každý je preferuje, tak jsme si řekli, že my také si pořídíme nějaké IBC kontejnery. Ze začátku jsme si pořídili pouze jenom jeden IBC kontejner a řeknu vám, že během dvou týdnů jsme byli opravdu hodně spokojení.

I krabice jsou vhodné na skladování.

Mysleli jsme si, že nám IBC kontejner nebude třeba vůbec vyhovovat, že tedy si další nepořídíme, ale opak byl pravdou. A ve všem nám IBC kontejner vyhovuje. Můžete si IBC kontejner pořídit opravdu v mnoha velikostech a také objemových velikostech, a také v různých barvách. Já jsem hlavně ráda, že právě IBC kontejnery jsou moc prostorné a také pevné. Můžete do nich dát skoro cokoliv. Samozřejmě že také musíte vědět, jak a co v nich skladovat. Hlavně tam neskladujte nic, co podléhá třeba například rychlé zkáze. My tam skladujeme hlavně takové zboží, které je právě trvanlivé anebo různé věci, které jsou na prodej. Takže máme jistotu, že se nám tam nic nezkazí a že to zůstane opravdu dlouho kvalitní.