Bazénové vysavače jsou automatické stroje, ale i ruční nástavce

Vysávání nečistot z podlahy nepatří zrovna k oblíbeným činnostem mnoha lidí, je to mnohdy otravná práce, nezáživná a ne zrovna tvůrčí. Je příliš monotónní a podobá se práci na běžícím pásu. Možná i to bylo důvodem, proč se začaly na trhu objevovat robotické vysavače, a že je také o ně zájem z řad zákazníků v mnoha zemích celého světa.

děti v bazénu

S robotickým vysavačem se můžete setkat i v prodeji bazénového příslušenství, zařadil se mezi úspěšné produkty velmi rychle, a to z několika důvodů: Za prvé – má svůj vlastní pohon i čisticí okruh, nepřipojuje se k filtračnímu okruhu a lze jej pouze jednoduše umístit na dno bazénu a nechat jej pracovat podle jeho vlastního naprogramovaného algoritmu. Za druhé šetří váš čas i námahu, takže si klidně můžete jít po své zábavě, za kulturou, můžete odpočívat a v noci v klidu spát, zatímco robot v nočních hodinách připraví dno bazénu pro ranní osvěžující a relaxační koupel.

voda v bazénu

Automatika versus ruční práce

Jedinou nevýhodou robotických systémů je jejich vyšší cena, to si nebudeme namlouvat. Ovšem neměli bychom ani zcela zavrhovat i ty obyčejné nástavce pro ruční vysávání, které mnoha lidem nejsou zrovna po chuti kvůli tomu, že musí přiložit ruku k dílu, podobně jako při vysávání koberců na podlaze v obýváku.

Ruční vysávání dna bazénu znamená skvělou příležitost, jak si dobře zacvičit, protáhnout tělo, zaměstnat svalstvo trupu, paží i nohou, a především vyplavit velmi důležité hormony endorfiny. Víte, že lidé, kteří dříve pracovali poměrně tvrdě na poli, a žili ve srovnání s námi opravdu namáhavý život plný dřiny, nebývali smutní, netrpěli depresemi a bývali šťastnější, než bohatá šlechta? Zkuste se nad tím zamyslet a jistě přijdete na to, že jedním z důvodů byl i pravidelný a vhodný pohyb. A právě ruční bazénový vysavač https://www.chlorito.cz/bazenovy-vysavac v tom může sehrát svou pozitivní roli.